Yeşil L298N Çift Motor Sürücü Kartı (SK218)

Marka : Kompent
Fiyat : ₺23,08  + KDV
KDV Dahil : ₺27,23

2 adet DC Motor yada 1 adet step motor kontrolü (Maks 2A)

Açma Kapama Butonu ile motoru tek tuşla devreden çıkarma

Step Motor Bağlantısı için hazır pin soketi

Yeşil L298N Çift Motor Sürücü Kartı

 

Yeşil L298N Çift Motor Sürücü Kartı 2 adet DC Motor ya da 1 adet step motoru kanal başına 2 Ampere kadar sürekli olarak kontrol edebilmektedir.

 

Yeşil L298N Motor Sürücü kartı kanal başına 2.5 A peak akıma kadar motor kontrolü yapılabilmektedir. Sürekli olarak ise 2A ve 25W toplam güçte motor kontrolü yapılabilmektedir.

 

Yeşil L298N Motor Sürücü kartı üzerinde motor gerilimini manuel olarak açıp kapatan açma kapama butonu bulunmaktadır. Bu sayede motor sürümü sırasında olası bir durumda motoru devreden çıkartmak için kabloları çıkartmak yerine kart üzerinde buton ile motora giden gerilim kesilebilmektedir.

 

Yeşil L298N Çift motor sürücü kartı üzerinde step motor bağlantısını kolaylaştırmak için step motor bağlantı pin soketi de bulunmaktadır. Ayrıca step motor durumunu gözlemlemek için 5 adet LED uyarı göstergeside Yeşil L298N Çift Motor sürücü kartı üzerinde bulunmaktadır.

 

Yeşil L298N Çift Motor Sürücü kartı, Kırmızı L298N ile karşılaştırıldığında motoru devreden çıkarmak için açma kapama düğmesi ve step motor bağlantı pinleri ile step motor durum gösterge ledleri sayesinde Kırmızı L298N Motor Sürücü kartına göre daha kullanışlı bir yapıdadır. Ekonomik model istenirse Kırmızı L298N Çift Motor Sürücü Kartını inceleyebilirsiniz.

 

Özellikler

  

·        5V ile 35V arası çalışma gerilimi

·        Kanal başına maksimum 2A

·        Maks 25W güç

·        Kanal başına maksimum 2.5A peak akımı

·        5V ile 7V arası Lojik Gerilim Seviyesi

·        Vcc Açma Kapama butonu

·        Step motor bağlantısı için pin soketi

·        Step Motor Durum gösterge Ledleri

·        DC Motor ve Kart durum gösterge Ledleri

·        55x44x28 mm boyutlarında 

Fırsat Ürünleri
İndirimli Ürünler
Son Eklenen Ürünler