Kapasatif Dokunmatik Dimmer
Kapasitif Dokunmatik Dimmer  Modulu Sabit Voltaj LED Kademesiz Dimmer PWM Kontrol Kartı

Kapasatif Dokunmatik Dimmer (KK365)

0,00
Marka : Kompent
Fiyat : ₺14,56  + KDV
KDV Dahil : ₺17,18
Kompent Hızlı Teslimat

Kapasatif Dokunmatik Dimmer

 

Dokunmatik dimmer, kapasitif özelliktedir. 4 farklı modda ledleri yakmaya ve söndürmeye sağlamaktadır. Üzerinde bulunan pinler ile LED açma/kapatma modları seçilebilmektedir. Dokunmatik dimmer PWM özelliği ile kademeli olarak LED şiddetini artırabilir ya da azaltabilmektedir.
 

Dokunmatik dimmer üzerinde bulunan dokunma alanına direkt dokunarak dimmer işlemi yapılabildiği gibi, akrilik cam ve plastik üzerinden de algılama sağlamaktadır.

Dokunmatik dimmer mod son ayarlanan parlaklık şiddetini hafızasında tutmaktadır ve tekrar LED yakıldığında ayarlanan parlaklık şiddetinde yanmaktadır

2.4 V ve 4.5V aralığında Voltaj aralığında çalışmaktadır. LED parlaklık modlarını ayarlamak için üzerinde T1 ve T2 pinleri bulunmaktadır

 

Dimmer Modları

 

1. Mod (T1:0 T0 :0) ; 

3 kere dokunmatik dimmer fonksiyonu. Dokunmatik alana her dokunulduğunda LEDin parklaklığı artmaktadır. (3 kere) 4. Dokunmada LED sönmektedir.
 

2. Mod (T1:1 T2:1) ; 

Bu modda hafıza özelliği bulunmamaktadır. LED  ani yanma ve söndürme işlemi yapmaktadır. İlk dokunuşta LED maksimum şiddette yanmaktadır. İkinci dokunulduğunda LED sönmektedir. Eğer ikinci dokunuş uzun süreli olarak basılırsa söndürme işlemi dereceli olarak yapılmaktadır. İstenilen seviyede ışık şiddeti sabit kalabilmektedir.
 

3. Mod (T1:1 T2:0) ; 

Bu modda hafıza özelliği bulunmaktadır.  İstenilen ışık şiddeti uzun süre dokunarak ayarlandıktan sonra söndürülüp tekrardan açıldığında aynı seviye ışık şiddetinde yanmaktadır. Işık şiddeti bu modda kademeli olarak artmaktadır. Söndürme işlemi kademeli olarak gerçekleşmektedir.
 

4. Mod (T1 :0 T2:1) ; 

Bu modda hafıza özelliği bulunmamaktadır. LED şiddeti kademeli artırılıp azaltılabilmektedir. 

Fırsat Ürünleri